Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.
SPORT

Shkarkohet Baba Ismet Munishi

Ismet Munishi nuk është më trajner i Gjilanit. Sipas informatave të fundit, trajnerit të njohur kosovar ju kanë ndarë rrugët me “Skifterat”, gjashtë xhiro pa

POLITIKË

Grindje mes PDK dhe AAK, mollë sherri Vetvendosje

Fondi i Sigurisë i themeluar nga Qeveria Kurti për mbledhjen e parave që do të ndihmonin Forcën e Sigurisë së Kosovës [FSK] përveç që është